Конференція проводиться в рамках заходів польсько-українського проекту FARADAY "Побудова довготривалих механізмів транскордонної співпраці в сфері відновлюваних джерел енергії" (http://www.pl-by-ua.rescluster.eu), який фінансується програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.

Дата і місце: 26 березня 2015 року, м.Львів, готель Львів, просп. В.Чорновола, 7., реєстрація учасників о 10:50, робота конференції о 11.00 – 15.00.
 
Організатор конференції:ГО "Агенція Європейських Інновацій"
Конференція проводиться за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.
 
Мета – представити результати проекту FARADAY, проаналізувати перспективні проекти і напрямки розвитку відновлювальної енергетики (ВДЕ) на Львівщині, поширити успішний досвід у реалізації проектів у сфері ВДЕ, представити напрямки діяльності нового кластеру енергоефективності та ВДЕ, обговорити наявні перешкоди розвитку ВДЕ на Львівщині та в Україні. 
 
Проект FARADAY(http://www.pl-by-ua.rescluster.eu)  надає методичну, теоретичну та практичну допомогу щодо використання відновлювальних джерел  енергії (ВДЕ). У рамках цього проекту можна отримати практичні знання щодо використання енергії сонця та вітру, зокрема на прикладі інсталяції сонячної фотоелектричної станції, встановленої на даху Львівського центру науки, інновацій та інформатизації (пр. В. Чорновола, 57). Установка діє з березня 2014 і має потужність до 2 кВт енергії від сонця і до 500 Вт від вітру. Результативність установки можна моніторити за посиланням http://mail.cstei.lviv.ua, а підсумкові значення отриманої енергії за певний період у базі знань проекту. Для входження у базу знань слід зареєструватись на сайті проекту FARADAY.

Також з підтримки проекту FARADAYмешканець приміського села Солонка Роман Баб’ячок став першим українцем, який продає державі електроенергію від приватної сонячної станції (https://www.facebook.com/solarlviv).

Важливим джерелом аналітичної інформації для потенційних інвесторів є аналіз потенціалу відновлюваних джерел енергії у контексті транскордонного співробітництва Польща – Україна. Аналіз здійснено на основі проведених опитувань та досліджень природнього потенціалу ВДЕ. Аналіз також містить пропозиції щодо збільшення використання відновлювальної енергії на території дії проекту.

В проекті FARADAYпідготовлено «Практичний посібник розвитку відновлюваних джерел енергії з прикладами добрих практик». Цей посібник буде служити практичним порадником для тих, хто захоче на практиці реалізувати  різні види установок відновлювальної енергетики.  Доступ до електронної версії посібника можна отримати через входження у базу знань проекту (http://platforma.rescluster.eu/login/index.php?lang=uk)
 
До участі у конференції запрошені також представники інших проектів та ініціатив, які передбачають практичні рішення у сфері енергоефективності та ВДЕ.

Учасникам буде представлено:
  • нові ініціативи регіональної влади та активних спільнот у сфері енергозбереження, енергоефективності та ВДЕ;
  • успішні історії громад у впровадженні інноваційних енергоефективних проектів на різних об’єктах області;
  • підходи  до використання державно-приватного партнерства як перспективного механізму залучення фінансів для проектів у сфері енергоефективності і  ВДЕ;
  • розрахунки економічної ефективності функціонування відновлювальної енергетики на Львівщині;
  • напрямки діяльності новоствореного кластеру енергоефективності та ВДЕ Львівщини;
  • плани розвитку енергоефективного і екологічного будівництва.


Передбачається організація активної дискусії про подальші плани розвитку енергетичного сектору Львівщини за участю професійних середовищ, громадських організацій та представників влади різного рівня.
 

 
Організаційні аспекти участі:
Участь у конференції є безкоштовною за умови попередньої реєстрації. Учасники самостійно покривають витрати пов’язані з проїздом та проживанням у Львові. Для участі у конференції  в якості слухача необхідно подати заявку до 24 березня. 
Всі заявки подаються в режимі онлайн за посиланням: http://goo.gl/forms/AFf0ih7uM8 
 
Підтвердження участі надається електронною поштою. Якщо Вам для участі  у конференції потрібне персональне офіційне запрошення, то просимо надіслати запит електронною поштою на: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або вказати це при електронній реєстрації.
 
Контакти: Іван Кульчицький, тел.0509292396, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.